1. Поясніть дитині, що, якщо вона не здасть тести, це не стане «кінцем світу». У житті є можливість пройти тести  на наступний рік,  якщо не хватає балів на спеціальність, можна подати документи на іншу.

2. Підтримуйте майбутніх студентів!  Будьте  впевнені  у своїй дитині. «Я знаю ти зможеш!», «Я в тебе вірю!», «Ти в мене найкращий!» Цими фразами заохочуйте своїх дітей. НЕ потрібно: порівнювати з іншими, недовіряти, вимагати та шантажувати ці фрази демотивують. Нагадуйте дитині  про те, що вона може, вміє, розуміє, треба лише постаратися, і все буде добре.

Надмірний стрес перед тестами може зіпсувати місяці підготовки учня. Через страх, тривожність абітурієнти хвилюються, роблять помилки, втрачають час і можуть  не скласти іспит.

Чому виникає страх перед НМТ? Боятися когось чи чогось  — це абсолютно нормально. Такий стан  може бути корисним для позитивного результату, якщо дитина заспокоється.

1. Багато хто вважає: для того, щоб повністю підготуватися до іспиту, не вистачає  ночі перед НМТ. Це неправильно. З вечора перестаньте готуватися, прийміть душ, прогуляйтеся. Виспіться якнайкраще, аби встати відпочилим, із відчуттям свого здоров'я, сили, з «бойовим» настроєм.

2. У пункт складання тестів приходьте  за півгодини до початку тестування. Опануйте свої емоції, зберіться з думками. Сміливо заходьте до аудиторії. Не сумнівайтеся, усе вийде. Зосередьтеся на словах: «Я спокійний, я абсолютно спокійний». Повторіть їх без поспіху, кілька разів.

1. Підготуйте місце для занять: приберіть зі столу зайві речі, розташуйте необхідні підручники, зошити, олівці.

2. Складіть план занять. Плануючи кожен день підготовки, де чітко визначено, що сьогодні вчити, що завтра, коли можна відпочити.

3. Почніть з предмету, який знаєте найгірше. Але якщо вам дається цей предмет, то можете почати з того матеріалу, який найбільш цікавий і приємний.

«Як би ми не були “готові” до того, що зараз відбувається, неможливо нормально сприймати те, що відбувається сьогодні. Усі реакції, які виникали у вас вранці чи виникають зараз, — абсолютно природні й не варто відчувати за це провину».

Залежно від провідного типу нашої нервової системи, коли ми чуємо страшне слово чи звуки сирени, у когось починається паніка, у когось частішає серцебиття, когось починає “трясти”, хтось метушиться  чи завмирає, а хтось починає плакати…

У нинішній ситуації надзвичайно важливо зберігати спокій, не панікувати й акумулювати свої сили для підтримки себе та своєї  родини. І хоч будь-яка здорова людина має власні механізми психологічного захисту, буде непогано поповнити скарбничку своїх знань техніками для формування стресостійкості.

Щоб максимально допомогти дитині з вибором вірного професійного шляху, та разом з тим уникнути можливих конфліктів (при визначенні зі спеціалізацією чи в майбутньому), слідуйте наступним рекомендаціям.

Виховання підлітка – дуже складне завдання. У цьому віці діти, з одного боку, вже перестали бути залежними від вас малюками, а з іншого – ще не перетворились на дорослих молодих людей. Ця перехідна фаза приносить проблеми як батькам, так і самим підліткам. Проте за допомогою терпіння й порад, ви зможете успішно подолати цей період життя дитини й перетворити вашого підлітка на впевнену молоду людину.

Ми звикаємо до нової реальності, вчимося жити в нових умовах. Стадія «шоку» поступово проходить. Ми всі уже знаємо, що робити у випадку оголошення повітряної тривоги. У кожного з нас зібрана базова валізка, яку ми беремо із собою переміщаючись в укриття. Але все одно ми живемо в умовах постійного емоційного навантаження, стресу. Тому турбота про емоційний та моральний стан дітей — одне з основних завдань батьків.

Для багатьох старшокласників в житті настає важливий момент, а саме – вибір професії. Для сучасного випускника визначитись з вибором майбутньої професії та власної долі є завданням дуже складним. Яку професію обрати, щоб вона приносила найбільшу користь людям, державі та відчувати себе щасливим?

До уваги користувачів сайту: у пункті меню "Про заклад" в розділі "Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти" розміщено матеріали щодо запобігання та протидії булінгу.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com