Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.

Тренуйся. Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше — просто заради тренування, наприклад, проходити тести ЗНО он-лайн. Не можна навчитись добре виконувати тести, не тренуючись на них самих, підмінюючи цю практику іншими видами контролю й самоконтролю. Ці тренування не тільки знайомлять з типовими конструкціями тестових завдань, а й дають вам інший досвід — самоспостереження й оптимальної саморегуляції під час тестування.

1. У підлітковому віці діти починають оцінювати життя своїх батьків. Підлітки, обговорюють поведінку, вчинки, зовнішній вигляд батьків, вчителів, знайомих. І постійно порівнюють. У якийсь момент результат цього зіставлення позначиться на ваших відносинах з сином або дочкою.

2. Головне у ваших взаєминах з дитиною — взаєморозуміння. Щоб встановити його, ви повинні проявляти ініціативу і не таїти образ. І взагалі, розмовляйте більше зі своїми дітьми, розповідайте про свою роботу, обговорюйте з ними їхні справи, знайте їх інтереси і турботи, друзів і вчителів. Діти повинні відчувати, що ви їх любите, що в будь — якій ситуації вони можуть розраховувати на вашу пораду і допомогу і не боятися глузування або зневаги.

Уже за плечима залишились веселий шкільний випускний вечір, і сьогодні ви — щасливі колегіанти! Роки проведені у колегіумі — один із найпрекрасніших періодів у житті людини. Однак у значної кількості учнів з’являються певні труднощі. Вони пов’язані з незвичністю форм навчання, із необхідністю самому організовувати власну діяльність, із збільшенням обсягів самостійної навчальної роботи, з пристосовуванням до нового колективу, умов проживання тощо.

Сподіваємося, з цього приводу вам у нагоді стане декілька порад.

Юність — це особливо тонкий і ніжний період у житті кожної людини, хлопці й дівчата пізнають один одного через спілкування. Воно дає можливість молодим людям розкривати свої таланти, взаємодіяти з іншими людьми. Перші любовні захоплення пов’язані із потребою самовираження.

Зацікавленість — це пагінець дружби, що проростає цікавістю й симпатією до протилежної статі. Захоплення — сходинка поваги до людини протилежної статі, але триває недовго: від кількох хвилин до кількох тижнів. Захоплення може зникнути через розчарування, але перерости в закоханість. Закоханість — потребує більше спілкування, потребує якомога більше часу проводити з близькою особою. Повага та турбота, відкритість, спільність інтересів є аспектом кохання.

Нині наша діяльність дуже бурхлива. Зараз людину ранить не спис ворога, а слово та думка. Кожна людина відчуває фізичне, моральне напруження, що негативно впливають на психічне здоров’я особистості. Найбільшим ворогом психічного здоров’я є стрес.

Стрес — це стан напруженості, що виникає в організмі внаслідок сильного впливу чинників: від повсякденних турбот до екстремальних ситуацій. Стреси у нашому житті — звичайне явище. Стрес навчає нас долати перешкоди, ставати більш впевненими, але якщо він триває довго, то страждають різні ограни, насамперед серцево-судинної системи.

Останнім часом лихослів’я стає епідемією, особливо серед молоді, незалежно від статі. Для підлітків нецензурна лайка є засобом самоствердження, проявом «дорослості».

Лихослів’я забруднює нас, перешкоджає спілкуванню, погіршує наше життя.

Основною причиною використання лайливих слів є невдоволення оточенням і життям. Матюки є мовою спілкування з демонами. Вживаючи мат у розмові з людьми, ми, не підозрюючи, закликаємо зло день у день, рік у рік на свою голову й на голови своїх близьких. Кількість лайки переходить у якість. Спочатку з’являються дрібні неприємності, потім виникають проблеми зі здоров’ям. Лайка призводить до серцевих хвороб, інфаркту.

Сьогодні підступними ворогами людства є тютюн і алкоголь. Ми не раз чули від дорослих про шкідливість паління і вживання спиртних напоїв. Звідси й бажання на власному досвіді перевірити шкідливість сигарети й чарки вина. Лише одна затяжка тютюновим димом і лише один ковток вина — спробую, мовляв, що буде...

Поради ефективного запам’ятовування

— Запам’ятовуйте з метою знати й запам’ятати надовго.
— Повторюйте вивчений матеріал невеличкими фрагментами до того, як почали забувати.
— Вчіть по одній годині сім днів, ніж сім годин за один день.
— Метод контрасту — вчіть математику після історії, після фізики — літературу.
— Під час вивчення матеріалу малюйте схеми, зображуйте карикатури.
— Відклавши підручник, намагайтесь відтворити вивчений матеріал. Не підглядайте, а спробуйте пригадати.
— Якщо завдання дали у понеділок, а відповідати треба у четвер, не чекайте середи: вивчіть одразу, а перед тим повторіть. Повторювати слід не механічно, а вдумливо, зосередившись на змісті.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com