Учні Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата взяли участь у проекті «Живімо за Українською хартією вільної людини».

03 травня 2018 року команда колегіуму «Сокіл» у складі Гринди Назара, Мельника Павла, Музики Віталія, Новака Михайла, Саранчука Володимира, Саранчука Максима, Тихонюка Олега, Токарєва Юрія, учнів 10 класу взяла участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Колегіанти завзято боролися за перемогу, долаючи різні перешкоди, стріляючи із пневматичної зброї, виявляючи здібності у конкурсах «Відун», «Рятівник», перетягуючи линву тощо.

З метою заохочення вивчення учнями історії, в колегіумі уже вдруге відбувся Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2018». 16 березня 2018 року в історичному кабінеті 27 колегіантів змагалися на краще знання історії. Приємно зазначити, що цього року на відміну від попереднього в конкурсі взяли участь крім учнів 11-х класів, ще й учні 8 та 9-х класів.

З метою збереження, популяризації і розвитку українського вокально-хорового мистецтва, примноження культурних пісенних традицій християнської культури, естетичного та духовного розвитку молодого покоління, популяризації кращих зразків духовної пісні, виявлення та підтримки талановитих виконавців, утвердження національної свідомості та патріотизму учнівської молоді, любові до рідного краю 14 березня 2018 року в приміщенні Бучацької ЗОШ І–ІІІ ст. № 3 відбувся районний етап фестивалю духовної пісні «Молитва за Україну». Цьогоріч фестиваль-конкурс присвячений 130-й річниці з дня народження відомого композитора, музичного критика, піаніста, диригента, уродженця м. Тернополя В.О. Барвінського.

06 березня 2018 року учні 11-х класів Озарко Микола та Нечесний Ярослав стали переможцями обласної науково-краєзнавчої конференції учнівської молоді за підсумками проведення краєзнавчо-народознавчої експедиції «Любіть Україну вишневу свою» під гаслом «Сила нескорених». Вітаємо хлопців з перемогою!

20 січня 2018 року у м. Тернопіль відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Колегіум представляв учень 10 класу Тихонюк Олег. За результатами олімпіади Олег зайняв ІІІ місце. Вітаємо його з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю географії Дем’янчуку Роману Петровичу за результативну підготовку учня до олімпіади.

26 січня 2018 року у м. Тернопіль відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Колегіум представляв учень 11-Б класу Нечесний Ярослав. За результатами олімпіади Ярослав зайняв І місце. Вітаємо його з перемогою, бажаємо успіхів у ІV етапі олімпіади і дякуємо вчителю хімії Мартинюку Ігорю Івановичу за результативну підготовку учня до олімпіади.

25 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Колегіум представляв Нечесний Ярослав (11-Б клас). За результатами олімпіади Ярослав зайняв І місце. Вітаємо його з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю економіки Дем’янчуку Роману Петровичу за належну підготовку учня до олімпіади.

Також 25 листопада 2017 року відбувся ІІ етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо учня 9-Б класу колегіуму Леднея Яна, який зайняв ІІІ місце в даному конкурсі. Дякуємо вчителю Борис Руслані Іванівні за належну результативну підготовку учня до конкурсу.

28 жовтня 2017 року відбувся районний Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка.

Вітаємо учня колегіуму 11-Б класу Нечесного Ярослава та учня 10 класу Тихонюка Олега які зайняли відповідно І і ІІІ місця в даному конкурсі. Дякуємо вчителю Семенків Любові Геронимівні за належну підготовку учнів до конкурсу.

Упродовж 13–17 листопада 2017 року у колегіумі проведено предметний тиждень інформатики та інформаційних технологій, у рамках якого відбувались заходи, спрямовані на повторення, зміцнення, поглиблення знань учнів з інформатики, технологій та трудового навчання.

Для інформаційного супроводу предметного тижня та розміщення програми заходів у понеділок в нашому навчальному закладі було облаштовано окремий стенд. З метою забезпечення зручного доступу колегіантів до інформації та можливості оперативного оновлення, програму заходів та правила змагань також розміщено на спеціально створеній веб-сторінці.

6 листопада в рамках проведення Тижня фінансової грамотності відбулася зустріч зі студентами та викладачем Карпишин Наталією Іванівною, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів Тернопільського національного економічного університету.

Студенти розповідали про те, як не піддатися шахрайству, як досягти успіху в житті на прикладах відомих мільйонерів та про зарплату «в конвертах».

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com