28 жовтня 2017 року відбувся районний Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка.

Вітаємо учня колегіуму 11-Б класу Нечесного Ярослава та учня 10 класу Тихонюка Олега які зайняли відповідно І і ІІІ місця в даному конкурсі. Дякуємо вчителю Семенків Любові Геронимівні за належну підготовку учнів до конкурсу.

01 листопада 2017 року відбулась районна Всеукраїнська олімпіада з екології.

Вітаємо учня 11-Б класу Новака Йосипа, який на високому рівні показав свої знання з екології та здобув перемогу (І місце) в даній олімпіаді. Дякуємо вчителю екології Новак Ользі Михайлівні за належну підготовку учня до олімпіади.

04 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Колегіум представляла команда учнів: Олійник Валентин (8 клас), Маложенський Дем’ян (9-А клас), Новак Михайло (10 клас), Гаврилець Володимир (11-Б клас).

Вітаємо учня 10 класу Новака Михайла за зайняте ІІІ місце в даній олімпіаді та дякуємо вчителю математики Швидкому Василю Михайловичу за належну підготовку учня.

05 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Колегіум представляла команда учнів: Ледней Ян (9-Б клас), Тихонюк Олег (10 клас), Терлюк Мирослав (11-А клас).

За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Тихонюк Олег (І місце), Ледней Ян (ІІІ місце). Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю географії Дем’янчуку Роману Петровичу за належну підготовку учнів до олімпіади.

12 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Колегіум представляла команда учнів: Маложенський Дем’ян (9-А клас), Лукасевич Мирон (10 клас), Нечесний Ярослав (11-Б клас).

За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Маложенський Дем’ян (ІІ місце), Лукасевич Мирон (ІІІ місце), Нечесний Ярослав (ІІІ місце), Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю англійської мови Савченко Галині Романівні за належну підготовку учнів до олімпіади.

19 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Колегіум представляла команда учнів: Олійник Валентин (8 клас), Велещук Василь (9-А клас), Тихонюк Олег (10 клас), Боюк Роман (11-А клас).

За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Тихонюк Олег (ІІІ місце), Боюк Роман (ІІІ місце). Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителям історії Коневичу Івану Йосиповичу та Суширибі Богдану Івановичу за належну підготовку учнів до олімпіади.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com