28 жовтня 2017 року відбувся районний Всеукраїнський мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка.

Вітаємо учня колегіуму 11-Б класу Нечесного Ярослава та учня 10 класу Тихонюка Олега які зайняли відповідно І і ІІІ місця в даному конкурсі. Дякуємо вчителю Семенків Любові Геронимівні за належну підготовку учнів до конкурсу.

01 листопада 2017 року відбулась районна Всеукраїнська олімпіада з екології.

Вітаємо учня 11-Б класу Новака Йосипа, який на високому рівні показав свої знання з екології та здобув перемогу (І місце) в даній олімпіаді. Дякуємо вчителю екології Новак Ользі Михайлівні за належну підготовку учня до олімпіади.

04 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Колегіум представляла команда учнів: Олійник Валентин (8 клас), Маложенський Дем’ян (9-А клас), Новак Михайло (10 клас), Гаврилець Володимир (11-Б клас).

Вітаємо учня 10 класу Новака Михайла за зайняте ІІІ місце в даній олімпіаді та дякуємо вчителю математики Швидкому Василю Михайловичу за належну підготовку учня.

05 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Колегіум представляла команда учнів: Ледней Ян (9-Б клас), Тихонюк Олег (10 клас), Терлюк Мирослав (11-А клас).

За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Тихонюк Олег (І місце), Ледней Ян (ІІІ місце). Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю географії Дем’янчуку Роману Петровичу за належну підготовку учнів до олімпіади.

12 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Колегіум представляла команда учнів: Маложенський Дем’ян (9-А клас), Лукасевич Мирон (10 клас), Нечесний Ярослав (11-Б клас).

За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Маложенський Дем’ян (ІІ місце), Лукасевич Мирон (ІІІ місце), Нечесний Ярослав (ІІІ місце), Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю англійської мови Савченко Галині Романівні за належну підготовку учнів до олімпіади.

19 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Колегіум представляла команда учнів: Олійник Валентин (8 клас), Велещук Василь (9-А клас), Тихонюк Олег (10 клас), Боюк Роман (11-А клас).

За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Тихонюк Олег (ІІІ місце), Боюк Роман (ІІІ місце). Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителям історії Коневичу Івану Йосиповичу та Суширибі Богдану Івановичу за належну підготовку учнів до олімпіади.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com