31 жовтня 2017 року для вчителів нашого колегіуму було організовано навчальний семінар на тему «Духовна формація педагога», який провела співпрацівник Комісії у справах освіти та виховання Бучацької Єпархії УГКЦ, редактор посібника «Покликання до любові та витривалості» п. Ірина Максименко.

На зустріч завітали і вчителі основ християнської етики Бучацького району.

У рамках Угоди про співробітництво між Луганською та Тернопільською областями за проектом «Змінимо країну разом» з метою професійного та культурного обміну 25 жовтня 2016 року в колегіумі побували Медведєва Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури Мусіївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад “Калинка”», Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Міловської райради, та Давиденко Інна Петрівна, вчитель англійської мови Троїцької гімназії.

7 жовтня у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата було проведено семінар вчителів католицьких шкіл, в якому взяли участь педагоги Бучацького колегіуму та колегіуму-інтернату «Знамення».

Під час семінару відбулися дві зустрічі на теми:
1. Сучасні виклики школи у полікультурному світі.
2. Методологія навчання критичного мислення.

22 вересня відбулось перше засідання методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін, у якому взяли участь 8 вчителів, а 24 вересня — відбулось аналогічне засідання МО вчителів гуманітарних дисциплін, на якому були присутні 6 вчителів. Голови методоб’єднань (вчитель математики Швидкий В.М. та вчитель історії Сидорчук О.В.) довели до присутніх розподіл доручень між членами МО, ознайомили з метою, завданнями та проблемою методоб’єднань на 2015–2016 н.р. Учасниками було обговорено план роботи МО та розглянуто питання підготовки та проведення предметних олімпіад І етапу.

У Марійському духовному центрі, що у Зарваниці, 26 вересня 2015 року відбулася Всеукраїнська проща освітян. Організатором даного заходу виступила Комісія УГКЦ у справах освіти та виховання.

У паломництві взяло участь близько 3000 осіб, серед яких: голова комітету Верховної Ради з питань освіти та науки Лілія Гриневич, голова Тернопільської ОДА Степан Барна, директор Департаменту освіти і науки Тернопільщини Любомир Крупа, голова Комісії УГКЦ з питань освіти і вихованння с. Христофора Буштин, СНДМ, делегації вчителів від Тернопільської, Львівської, Київської та Івано-Франківської митрополій, представники Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола та Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського.

25 вересня 2015 року вчителі колегіуму взяли участь у семінарі освітян, який проходив у м. Тернополі в актовій залі церкви Матері Божої Неустанної Помочі оо. Редемптористів і організований Комісією УГКЦ з питань освіти і виховання.

З вітальним словом до освітян з нагоди професійного свята звернулась с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії УГКЦ з питань освіти і виховання.

03 листопада 2015 року на базі нашого колегіуму проведено очний етап І районного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у трьох номінаціях.

Переможцем у номінації «Класні керівники 10–11 класів» стала вчитель математики Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата, класний керівник 11-Б класу п. Галина Крамар.

Вітаємо з перемогою і зичимо успіхів у подальшому!

2 червня 2015 р. Верховна Рада України прийняла закон про те, що релігійні організації мають право на створення навчальних закладів. Відтак, тепер Церкви можуть засновувати приватні школи, як це є у європейських країнах. Доцільність прийняття цього закону аргументували масштабним запитом серед батьків, які бажають, щоб їх дитина навчалась саме у таких приватних школах.

9 березня у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відбулася зустріч вчителів з куратором Католицьких шкіл Комісії у справах освіти і виховання УГКЦ, о. Петром Майбою, СДБ, який поділився думками щодо перспективи розвитку католицьких шкіл в Україні. Відбулось обговорення положення про католицькі школи, яке розроблене відповідною комісією для повноцінного формування та розвитку таких шкіл в Україні.

23 лютого 2016 р. у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відбувся семінар для вчителів основ християнської етики.

Учасникам семінару продемонстровано презентацію пам’яті новомучеників українського народу на тему: «Поклик до святості. Блаженний Василь Величковський».

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com