У рамках Угоди про співробітництво між Луганською та Тернопільською областями за проектом «Змінимо країну разом» з метою професійного та культурного обміну 25 жовтня 2016 року в колегіумі побували Медведєва Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури Мусіївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад “Калинка”», Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Міловської райради, та Давиденко Інна Петрівна, вчитель англійської мови Троїцької гімназії.

Знайомство з навчальним закладом розпочалося з урочистого підняття Прапора та виконання Державного гімну України. У ході обміну досвідом роботи вчителі з Луганщини відвідали урок історії України в 10-А класі (вчитель Сушириба Б.І.) на тему «Україна в І Світовій війні» та урок географії в 10-Б класі (вчитель Дем’янчук Р.П.) на тему «Географічне середовище як сфера взаємодії суспільства та природи. Світові природні ресурси. Ресурсозабезпеченість. Природокористування». Пізніше було проведена екскурсію колегіумом та ознайомлено гостей із специфікою навчального закладу. До глибини душі зворушила Інну Петрівну та Світлану Іванівну спільна подячна молитва-пісня, яку традиційно щодня після обіду виконують колегіанти в церкві Чесного Хреста Господнього. Тут, в монастирському храмі, директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ представив гостям історію шкільництва отців Василіян на Бучаччині, розповів про трагічні сторінки монастиря та наголосив на завданнях колегіуму на сучасному етапі розвитку українського суспільства.

Пізніше о. Іриней, вчитель християнської етики, запросив вчителів з Луганщини на відкрите заняття з основ християнської етики в 11-Б класі. Особливо по-родинному відбулася зустріч гостей, вчителів та учнів 11-х класів колегіуму в «Літературно-музичній кав’ярні», яку підготувала і провела бібліотекар Тереняк Н.В. Тут колегіанти і вчителі читали поезії українських класиків, переглянули музичні відеозаписи сучасних українських виконавців, виконували пісні на слова поетів України.

Упродовж дня в колегіумі відбувся важливий професійний обмін досвідом між педагогами. Вчителі англійської мови Савченко Галина Романівна та Давиденко Інна Петрівна зустрілися в методичному кабінеті з англійської мови та поділилися методикою викладання даного предмету.

Цікаво для учнів та гостей колегіуму пройшов інтелектуально-спортивний квест «Вірю в майбутнє твоє, Україно», організований заступником директора з виховної роботи Борис Р.І.

У ході зустрічі із вчителями колегіуму Медведєва Світлана Іванівна та Давиденко Інна Петрівна презентували свій рідний луганський край, з невимовним болем розповіли про сучасні трагічні дні на Сході України.

Робоча зустріч в колегіумі завершилася традиційним опусканням Прапора та виконанням Гімну України. І у всіх залишилася одна думка: «Україна — неповторна і багатогранна. І немає в нас поділу на Схід і Захід, бо український народ — єдиний».

Дем’янчук Р.П., заступник директора з НВР

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com