25 вересня 2015 року вчителі колегіуму взяли участь у семінарі освітян, який проходив у м. Тернополі в актовій залі церкви Матері Божої Неустанної Помочі оо. Редемптористів і організований Комісією УГКЦ з питань освіти і виховання.

З вітальним словом до освітян з нагоди професійного свята звернулась с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії УГКЦ з питань освіти і виховання.

Під час семінару розглядались питання «Духовні засади педагогічної діяльності», «Професійне вигорання і пошук ресурсів», якими поділились з присутніми п. Марія Горяча, викладач кафедри богослов’я Українського католицького університету та п. Галина Груць викладач кафедри педагогіки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Директор колегіуму-інтернату для дівчат «Знамення» у Зарваниці п. Ганна Зварич представила освітянам резолюції VI сесії Патріаршого Собору УГКЦ «Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом». В ході семінару акцентувалась увага на виховному впливі школи і Церкви на сучасного учня.

На завершення зустрічі о. Володимир Демчук, Голова Комісії освіти та виховання Тернопільсько-Зборівської єпархії, духівник НВК «Школа-колегіум Йосифа Сліпого» та о. Іриней Гумен, ЧСВВ, директор Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата поблагословили учасників семінару.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com