25 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Колегіум представляв Нечесний Ярослав (11-Б клас). За результатами олімпіади Ярослав зайняв І місце. Вітаємо його з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю економіки Дем’янчуку Роману Петровичу за належну підготовку учня до олімпіади.

Також 25 листопада 2017 року відбувся ІІ етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо учня 9-Б класу колегіуму Леднея Яна, який зайняв ІІІ місце в даному конкурсі. Дякуємо вчителю Борис Руслані Іванівні за належну результативну підготовку учня до конкурсу.

02 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Колегіум представляла команда учнів: Маложенський Дем’ян (9-А клас), Тихонюк Олег (10 клас), Нечесний Ярослав (11-Б клас). За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Тихонюк Олег (ІІ місце), Маложенський Дем’ян (ІІ місце), Нечесний Ярослав (І місце). Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю української мови і літератури Семенків Любові Геронимівні за належну результативну підготовку учнів до олімпіади.

03 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Колегіум представляла команда учнів: Тихонюк Олег (10 клас), Нечесний Ярослав (11-Б клас). За результатами олімпіади Нечесний Ярослав зайняв І місце. Вітаємо Ярослава з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю хімії Мартинюку Ігорю Івановичу за належну підготовку колегіантів до олімпіади.

09 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Колегіум представляла команда учнів: Тихонюк Павло (8 клас), Ледней Ян (9-Б клас), Новак Михайло (10 клас). Вітаємо Новака Михайла за зайняте ІІ місце в даній олімпіаді і дякуємо вчителю фізики Варварчук Оксані Богданівні за належну підготовку учнів до олімпіади.

10 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Колегіум представляла команда учнів: Бабінчук Владислав (8 клас), Музичук Андрій (9-А клас), Новак Михайло (10 клас), Гаврилець Володимир (11-Б клас). За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Музичук Андрій (ІІ місце), Новак Михайло (ІІ місце), Гаврилець Володимир (І місце). Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю інформатики Бахіру Сергію Романовичу за належну і результативну підготовку учнів до олімпіади.

16 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Колегіум представляла команда учнів: Тихонюк Павло (8 клас), Новак Михайло (10 клас), Нечесний Ярослав (11-Б клас). За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Новак Михайло (ІІ місце), Нечесний Ярослав (І місце). Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю біології Новак Ользі Михайлівні за належну результативну підготовку учнів до олімпіади.

17 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Колегіум представляла команда учнів: Маложенський Дем’ян (9-А клас), Тихонюк Олег (10 клас), Боюк Роман (11-А клас). За результатами олімпіади Боюк Роман зайняв ІІ місце. Вітаємо Романа з перемогою в даній олімпіаді і дякуємо вчителю правознавства Суширибі Богдану Івановичу за належну підготовку учнів до олімпіади.

23 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Колегіум представляла команда учнів: Маложенський Дем’ян (9-А клас), Бойко Степан (10 клас), Ніколенко Степан (11-Б клас). За результатами олімпіади учні колегіуму зайняли такі місця: Маложенський Дем’ян (ІІІ місце), Бойко Степан (ІІІ місце). Вітаємо колегіантів з перемогою в даній олімпіаді!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com