З 30 вересня по 1 жовтня 2017 р. в одному з найвизначніших Марійських центрів с. Погоня Івано-Франківської області проходила ХХІІ Міжнародна проща Вервиці, в якій взяли участь вчителі та учні колегіуму. Цьогоріч вона була присвячена 400-літньому ювілею Василіанського Чину Св. Йосафата та 100-річчю від дня народження ісповідника віри владики Софрона Дмитерка.

О 15 годині відбулась співана вервиця. Таїнства і роздуми провели учні колегіуму (Наконечний Ю. і Роман Ю.). Під час молитви була можливість приступити до Чудотворної Погонської ікони Пресвятої Богородиці. О 18 годині відбулась Божественна Літургія, після якої розпочалась адорація Найсвятіших Тайн, яку провадив о. Йосафат Фітель ЧСВВ, духівник колегіуму. Роздуми читали колегіанти та учасники спільноти «Еммануїл» (м. Івано-Франківськ). Великою радістю для всіх учасників було поклонитися Євхаристійному Христу, Його найсвятішим Тілу і Крові. Темою адорації стали 8 заповідей блаженства. Учасники прощі мали змогу роздумувати над тим, як це ­— бути блаженним? Чи можна бути вбогим духом, живучи в достатку? Хто такі милостиві, які будуть і плачучі, що втішатимуться? Мабуть, кожен зрозумів і відкрив щось прекрасне і дивовижне для себе, відчув, як сильно Бог любить нас, наповнився миром, радістю і світлом Божим, яке символізували запалені свічки, що їх тримала молодь.

По закінченню адорації відбулась Хресна Дорога, яку провадив о. Йосафат Фітель ЧСВВ. Йому допомагали колегіанти Наконечний Юрій, Нечесний Ярослав, Боюк Роман, Волощук Максим.

Для учнів та вчителів колегіуму великою радістю було взяти участь у цьогорічній прощі. Ми віримо, що Пречиста Діва Марія завжди заступатиметься за нас своїми молитвами і візьме всю Україну під свій Покров. Пресвята Богородице, спаси нас!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com