Під такою назвою Тернопільським обласним комунальним територіальним відділенням МАН України організовано та проведено обласний літературний конкурс з метою розвитку літературних здібностей, пошуку та підтримки творчих і літературно-обдарованих учнів. Конкурс проводився у два етапи: перший — районний, мета якого відібрати і представити найкращі зразки літературних творів для ІІ (обласного) етапу.

За підсумками районного етапу Нечесний Ярослав, учень 10-Б класу, став переможцем та запрошений на ІІ етап, який проходив в обласній бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля». Конкурс проходив у трьох номінаціях: проза, поезія та драматургія.

Ярослав презентував оповідання «Миколай пам’ятає», в якому порушив актуальні питання сьогодення: пияцтва та здоров’я людини. Оповідання надзвичайно сподобалося глядачам. Журі високо оцінило авторську майстерність колегіанта. За підсумками конкурсу Ярослав посів ІІ місце. Його оповідання буде надруковано в обласній газеті «Вільне життя» та внесене у літературну скарбницю творчих здобутків учнів-членів МАН України наукового відділення «Філологія і мистецтвознавство».

Тож вітаємо Ярослава з перемогою та бажаємо нових творчих здобутків!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com