02 лютого 2017 року у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відбулося практичне заняття, організоване вчителем предмету «Захист Вітчизни» Савченко В.І. Мета даного заходу — приготування колегіантів до служби в ЗСУ. Це практичне заняття провів Святослав Павлишин, позивний «Патріот», який є членом Правого Сектору та волонтером Бучацького штабу.

Важливо зазначити: усім присутнім було надано можливість тримати у власних руках та оглядати військову екіпіровку (окуляри, рукавички, спецодяг).

Цікаву інформацію Святослав розповів і про добровольчі батальйони, що беруть участь у воєнних діях на Сході України. Під час практичного заняття колегіанти ознайомились також із військовою амуніцією; дізналися, які основні принципи поводження зі зброєю різного типу (гранатомети, автомати тощо). У ході проведення заходу присутні мали можливість давати питання щодо зброї, екіпіровки, завдань військових. Святослав ознайомив колегіантів також із завданнями волонтерів.

Отож, учні колегіуму змогли поглибити знання із Захисту Вітчизни, зрозуміти основні завдання військових, принципи поводження із військовою екіпіровкою та амуніцією. Безперечно, дане практичне заняття було корисним для колегіантів, оскільки воно сприяло ще й морально-психологічній підготовці учнів до вступу в ЗСУ.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com