14 травня 2016 року учні та вчителі колегіуму взяли участь у Всеукраїнській прощі католицьких шкіл, приуроченій Ювілейному року Божого Милосердя. Місцем паломництва стала обитель отців Василіян у Крехові Жовківського району Львівської області.

Тут нас радо зустрів магістр Крехівського монастиря, перший директор Бучацького колегіуму отець Іван Майкович, ЧСВВ.

Традиційно проща розпочалася Божественною Літургією, яку очолив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Володимир (Груца), ЧНІ. Серед співслужителів святої Літургії — наші випускники — о. д. Назарій Ярунів та о. д. Іван Терентьєв. У прохальній єктенії колегіанти просили за мир та спокій в Україні, за злагоду і благословення для кожної української сім’ї.

Проща продовжилася концертом виступів представників кожного із закладів. Колегіанти виконали пісню «Господи, помилуй нас».

Паломництво завершилося урочистою ходою до чудотворних ікон Крехівської Матері Божої та святого Миколая.

Приємно вразила усіх колегіантів екскурсія до древнього міста Жовкви, яке відвідали, повертаючись із Крехова додому. Тут побували на Ринковій площі (сучасна пл. Вічева) із замком 1594 р.

Особливе враження справив костел Св. Лаврентія XVII ст., збудований у 1606–1618 роках на штучному насипі як родовий мавзолей родини Жолкевських та пантеон лицарської слави. А монастирський храм отців Василіян запам’ятався надзвичайної краси розписом, створеним Юліаном Буцманюком. Також у церкві колегіанти мали можливість скласти свої молитви перед мощами святого мученика Партенія.

Проща до Крехова подарувала хвилини спілкування з однолітками з різних областей України, укріпила духовність всієї колегіантської спільноти.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com