Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України провів 22 квітня 2016 року IX Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».

До участі в олімпіаді були запрошені учні 9–11 класів загальноосвітніх шкіл, учні професійно-технічних училищ та студенти вищих навчальних закладів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування. Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії та виховання духовно багатої, національно-свідомої особистості.

Традиційно на початку заходу усіх учасників привітав ректор академії Ігор Пасічник, який переконаний, що у його закладі вчаться майбутні міністри, народні депутати і навіть майбутній Президент України. Координатор конкурсу, професор Василь Жуковський подякував усім молодим людям та їх викладачам за участь і підкреслив, що географія учасників заходу зросла.

Усі присутні мали змогу відвідати майстер-клас «Основи релігійної журналістики» від Кухарчука Руслана, побачити презентацію Новицького Євгена про діяльність Християнського науково-апологетичного центру.

До конкурсних випробовувань входило дослідження Святого Письма на тему: «Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх» та представлення його перед членами журі, письмові тести на знання Святого Письма, розв’язання актуального питання духовно-морального змісту, запропонованого членами журі.

Бучацький колегіум на Всеукраїнській олімпіаді представляли троє учнів: Явнич Юрій з 11-А класу, Бліхарський Павло і Дякун Назар з 10-А класу. Учні отримали позитивні враження від участі у цьому заході, показали ґрунтовні знання з основ християнської етики та отримали грамоти: за найкраще розв’язання актуального питання духовно-морального змісту та аргументоване використання Святого Письма під час презентації — Явнич Юрій, за найкраще дослідження Святого Письма — Дякун Назар, за найкращу презентацію дослідження — Бліхарський Павло.

Юні біблісти, які продемонстрували любов до Божого слова, отримали значки учасників IX Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» та пам’ятні подарунки.

Бажаємо лауреатам не лише знати Святе Письмо, але й жити відповідно до нього!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com