Відродження України — у джерелах духовності.

У нашій державі поступово відбуваються важливі зміни у всіх сферах суспільного життя. Такі зміни, мабуть, ніхто, навіть не намагався прогнозувати ще декілька років тому. Для багатьох українців, особливо молодих, вже не є байдужою доля як України, так і її громадян. Щоб преобразити наше суспільство, варто шанувати досвід Церкви, її ключові цінності: гідність кожної людини, відповідальність, служіння правді, джерелом і метою якої є сам Бог.

3 грудня 2015 року двоє учнів Бучацького колегіуму стали учасниками Всеукраїнської олімпіади з релігієзнавства, що відбулась в Національному університеті «Острозька академія». Олімпіада з релігієзнавства відбувається вже втретє. Тема цьогорічної — «Релігійний діяч твого краю». Метою олімпіади є формування в учнів духовних цінностей та орієнтирів, підвищення інтересу школярів до релігієзнавчих питань; залучення учнів до вивчення курсів духовно-морального спрямування.

Перед презентаціями та захистом творчих робіт завідувач кафедри релігієзнавства та теології Надія Стоколос привітала учасників і вчителів. Зокрема, пані Стоколос наголосила на необхідності дослідження такої важливої теми «Релігійний діяч твого краю» в галузі краєзнавства.

Журі високо оцінило есе та презентації «А хто витерпить аж до кінця, той буде спасенний» Критовича Богдана, учня 11 класу, та «Священномученик Василь Величковський — визначна постать Української Церкви» Наконечного Юрія, учня 9 класу. Конкурсні проекти колегіантів вирізнялися оригінальністю, творчим підходом у розкритті теми, термінологічною компетентністю.

Вітаємо обдарованих школярів: Богдана — з ІІІ місцем, його робота визнана однією з найкращих серед 22 учасників ІІІ Всеукраїнської олімпіади з релігієзнавства, Юрія — з сертифікатом учасника і з важливою перемогою в особистому зростанні. Бажаємо їм, щоб Божий улюбленець Василь Величковський був прикладом чеснотливого життя для кращого служіння Богові та Україні!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com