З 2 по 6 листопада 2015 року у колегіумі проходив предметний тиждень інформатики та інформаційних технологій. Цьогоріч увага акцентувалась на заохоченні учнів до занять програмуванням, на важливості й необхідності вивчення основ алгоритмізації та систем програмування.

На інформаційному стенді впродовж усього тижня учні колегіуму мали змогу, насамперед, дізнатись програму щоденних заходів, довідатись про цікаві та веселі факти з життя програмістів, розв’язати ребуси. У вільний від уроків час отримали можливість переглянути відеоролики та пройти своєрідний лікбез стосовно ефективної праці з прикладним програмним забезпеченням.

З понеділка до п’ятниці тривав конкурс електронних проектів.

У середу, 4 листопада, проведено позакласний захід «Coding? Easy!» («Програмування — це просто!»), під час якого колегіанти та педколектив переглянули мотивуючі відео про важливість оволодіння основами програмування, повеселились завдяки інсценізаціям програмістських «приколів», спробували свої сили у створенні нескладних програм засобами візуального редактора та вкотре мали можливість поміркувати над власним вибором у житті: «Бути виконавцем команд, чи творцем коду».

Вчителі інформатики, технологій та трудового навчання висловлюють вдячність колегіантам за участь у конкурсах, та колективу колегіуму — за надану організаційну підтримку і допомогу у проведенні заходів. При нагоді також запрошуємо наших учнів долучитись до заходів Міжнародного тижня інформатики та Години коду впродовж 7–13 грудня 2015 року.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com