26 лютого 2018 року у Бучацькому колегіумі імені святого Йосафата відбувся вечір пам’яті, присвячений 85-ій річниці з дня народження Блаженнішого Любомира Гузара «Бути людиною», який підготували учні 9-А класу.

Ведучі Велещук Василь та Карпик Назар розповіли про життєвий шлях та діяльність великого українця, морального авторитета нації, глави УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара. Їх виступ супроводжувався мультимедійною презентацією. Організатори вечора вдало поєднали спогади, відеофільми та вірші про Блаженнішого Любомира з рядками його повчань та настанов до молоді та народу.

Учасники розповідали цікаві факти про Блаженнішого Любомира, його тези про дітей, батьків і дисципліну, цитати про себе, любов, добро, свободу і незалежність, мир, працю, державу і політиків та місце Бога у нашому житті. Учні Грабар Назар, Маложенський Дем’ян та Смаль Олег декламували поезії, присвячені світлій пам’яті Блаженнішого. Присутні переглянули представлені фільми про Любомира Гузара «Бути людиною», «Він все життя хотів бути священиком», а також відеофільм про зустріч Блаженнішого Любомира у Бучацькому колегіумі 8 лютого 2013 року.

Справжньою родзинкою вечора стала відео презентація «Батьку, мій лебедю білий», яку підготували студенти Київської Трьохсвятительської семінарії, яку він створив.

На виставці до вечора пам’яті, було представлено книги Блаженнішого Любомира «Андрей Шептицький — Митрополит Галицький (1901–1944) провісник екуменізму», «Де скарб Твій», «Три дороги», «Хочу бути людиною», «Учителю, іду за тобою», «Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара».

Насамкінець присутні переглянули відео про поховання Блаженнішого Любомира Гузара та почули слова Глави УГКЦ Святослава Шевчука, сказані на вечорі пам’яті у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.

«Я би хотів побажати від імені Блаженнішого Любомира, переживши цей ювілей, цю зустріч, переживши ще раз почуття вдячності і любові до нього, щоб ми стали кращими. А тоді кращою стане наша Церква, кращим стане наш український народ і кращою стане наша Україна».

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com