Впродовж 20–21 лютого у колегіумі вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні. Учні колегіуму взяли участь у поминальній панахиді та мітингу-реквієму, які відбулися біля меморіальної стели на Майдані Волі у Бучачі. Колегіанти Озарко Микола, Тимків Назарій та Сержанюк Назарій, як учасники дійства, відтворили події та емоції Євромайдану в ніч на 20 лютого 2014 року.

Ввечері 20 лютого у церкві монастиря отців Василіян була відслужена панахида за Героя України, випускника колегіуму Ігоря Костенка та за всіх Героїв Небесної Сотні, в якій взяла участь вся колегіантська спільнота.

21 лютого в актовому залі колегіуму був проведений вечір пам’яті, присвячений Героям Небесної Сотні, та, зокрема Ігорю Костенку «У їхніх серцях жила Україна». В ході проведення заходу ведучі Ласий Назарій та Тимчук Андрій пригадали найтрагічніші дні новітньої історії України — події Революції Гідності та з особливим трепетом передали сторінки життя Героя України Ігоря Костенка. Учень 9-А класу Маложенський Дем’ян продекламував вірш «Пливуть гроби по морю, як човни», а Ковальов Арсен — «Лиш у єдності, знаємо, треба нам йти». У виконанні Озарка Миколи, Лукавенка Матвія, Тимчука Андрія та Сержанюка Назарія прозвучала пісня «Гей, пливе кача». Також учні 9-А класу заспівали пісню «Біля тополі» та «Боже, вислухай благання».

Після заходу колегіанти разом з вчителями та духовним наставником о. Йосафатом Фітелем, ЧСВВ відвідали могилу Костенка Ігоря та відслужили там поминальну панахиду.

Слава батькам, які виховали такого Героя, вічна пам’ять Ігорю та всім Героям, які ціною власного життя захищали нашу Батьківщину.

Молімося за наших мужніх захисників, які кожного дня, щогодини хоронять наш спокій, виборюють право бути нашій Україні суверенною, єдиною державою.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com