Людині завжди було притаманно обирати. Участь у виборах — це прояв соціальної відповідальності, політичної і правової культури кожного громадянина.
Вибори можна порівняти із лабіринтом, з якого дуже важко знайти вихід. Від людини, якій належить влада, залежить дуже багато. Обираючи того чи іншого кандидата, ми передаємо йому повноваження відстоювати наші інтереси. Ця людина відповідає не тільки за себе, але й за нас з вами. Є чудовий вислів: «Найсильніший той, хто має силу керувати самим собою».
Отже, на Прем’єр-міністра колегіуму покладається дуже велика відповідальність. Адже відповідно до Положення Прем’єр-міністр колегіуму:
Вибори Прем’єр-міністра колегіуму відбувалися за наступною програмою:
До складу виборчої комісії входили:
На посаду Прем’єр-міністра претендувало два кандидати: Озарко Микола та Нечесний Ярослав, учні 11-х класів. Участь у голосуванні взяли 101 учень колегіуму. За результатами голосування Прем’єр-міністром учнівського парламенту обрано Озарка Миколу, який набрав 67 голосів, віце-прем’єром — Нечесного Ярослава (29 голосів). Організаційно-функціональну структуру учнівського парламенту колегіуму очолювали також голови 6 міністерств: освіти — Ласий Назар, культури — Тимків Назар, внутрішніх справ — Наконечний Юрій, спорту — Новак Йосип, соціологічної служби — Боюк Роман, охорони здоров’я — Сержанюк Назар.
14 вересня на урочистій лінійці відбулась інавгурація Прем’єр-міністра Озарка Миколи, який прочитав присягу на вірність Батьківщині і колегіуму.