29 вересня 2017 року у колегіумі було проведено День учнівського самоврядування, який закінчився святковим концертом, присвяченим Дню вчителя.

Цей день розпочався із урочистого підняття прапора та зачитування наказу «Про організацію дня учнівського самоврядування». Роль директора колегіуму виконував прем’єр-міністр Озарко Микола, заступника директора — Нечесний Ярослав. Учителями було призначено Керницького А., Романця Р., Сержанюка Н., Гаврильця В., Бойка С., Боюка Р., Дутку О., Нечесного Я., Наконечного Ю., Леднея Я., Ласого Н., Новака Й., Терлюка М.

Кожного вчителя учні 11-х класів зустрічали словами привітань та подаруночками, зробленими власноруч.

Після закінчення уроків всіх було запрошено до актового залу. Свято проводилося у вигляді інтегрованого уроку з різними формами навчальної і виховної роботи. Тема уроку звучала так: «Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі».

Розпочалося свято піснею «Це колегіум — наш дім», яку виконали учні 8-го класу: Лукавенко М., Павлишин В., Каганець Є. та Лешко Н.

На етапі перевірки знань вчителі давали відеовідповіді на питання, поставлені напередодні.

Подарунок для вчителів прозвучав від С. Гіги, в образі якого виступив Сержанюк Н. з піснею «О, вчителі». Микита Ю. та Тимчук А. у супроводі гітари виконали пісню про вихователів.

Найбільш захопливим видовищем на святі був танець вчителів, де кожен з учнів зображав вчителя колегіуму.

На святі був представлений «Диво-апарат», який читав думки присутніх.

Усі вчителі мали можливість пригадати з допомогою світлин деякі моменти з життя колегіуму у відео-презентації «Старі фотографії».

Зі словами вітання звернувся Закарпатський губернатор Г. Москаль, роль якого виконав учень 11-Б класу Романець Р., а перекладачем був учень 9-Б класу Ледней Я.

Ведучими свята були учні 11-А класу Озарко М. та 11-Б класу Наконечний Ю.

Усіх працівників колегіуму учні нагородили грамотами.

Свято Дня вчителя пройшло радісно і весело, усі залишились приємно вражені та задоволені…

Далі буде…

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com