Травневий вечір! Синь яка безкрая!
Цей день ви всі не зможете забуть —
Колегіум сьогодні проводжає
Вас у життя щасливу довгу путь.

Свято випускників 2017 року розпочалося Божественною Літургією у наміренні за благословенний вибір життєвої дороги випускників та їх батьків. Опісля відбулося урочисте вручення атестатів, на якому директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ, привітав присутніх зі святом та вручив атестати, альбоми, Заповіт Йосипа Сліпого.

Вже стало традицією на урочистостях вшановувати пам’ять загиблих Героїв, захисників України, серед яких є і наш випускник 2009 року Ігор Костенко. Право покласти квіти до меморіальної дошки І. Костенку надали кращим учням колегіуму: Дякуну Назару та Дем’янчуку Юрію.

Зі словами вітання звернулася до випускників класний керівник 11-А класу Савченко Г.Р., вихователь п. Наталія Тереняк подарувала пісню «Стежина добра», а батьки благословили дітей в щасливе самостійне життя іконою Гошівської Божої Матері та короваєм. Від імені усіх випускників Гаврилюк Михайло подякував учителям за те, що вони заміняли батьків, допомагали у різних життєвих ситуаціях, духовним наставникам, які вели непростою дорогою віри до Бога та підтримували і розраджували у нелегкий час, батькам за те, що дали можливість навчатися у колегіумі, підтримували морально та матеріально.

Після урочистого вручення атестатів у храмі Чесного Хреста Господнього відбувся молебень за щасливу долю всіх випускників міста. Ігумен монастиря отців Василіян о. Теодор Нагорняк ЧСВВ та духівник колегіуму о. Йосафат Фітель ЧСВВ благословили присутніх і окропили свяченою водою. Випускники вишикувались у колону і вирушили до скверу, де відбулося міське свято випускників.

Дорогі випускники! Бажаємо Вам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ви прагнете зараз, адже від цього залежить ваше майбутнє.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com