«Все на землі, все треба берегти —
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти —
Бо врешті, ти його частинка».

Б. Лепкий

У наш час перед людьми гостро постала екологічна проблема. Це пов’язано з тим, що люди вирішили стати господарями природи, почали її підкоряти собі. Внаслідок роботи виробництв забруднилися ріки. Збільшення орних земель призвело до знищення лісів. Люди необдумано експлуатують природу, а іноді просто не замислюються над наслідками своїх вчинків. Безвідповідальність призвела до Чорнобильської катастрофи, від якої постраждали величезні регіони України.

Саме тому 20 березня 2017 року в актовій залі Бучацької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 відбувся районний етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу «Земля — наш спільний дім» на тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».

Агітбригада колегіуму у складі Бойка Степана, Новака Михайла, Тихонюка Олега (учнів 9 класу), Боюка Романа, Озарка Миколи, Тимківа Назара (учнів 10-А класу), Ласого Назарія, Наконечного Юрія (учнів 10-Б класу) посіла ІІ місце, висвітливши проблеми екології та закликаючи до бережливого ставлення.

Невже потрібно знищити, щоб потім відроджувати? Невже люди вчаться тільки на помилках? Потрібно нарешті зрозуміти, що людина — це частинка великої матері-природи, яку не слід підкорювати, а треба жити з нею в гармонії. Любити і берегти рідну землю, дбати про її благополуччя — ось у чому полягає патріотизм.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com