23 лютого 2017 року в актовій залі нашого колегіуму відбулося засідання районної ліги старшокласників, в якому взяли участь лідери та куратори учнівського самоврядування району та гості: голова районної державної адміністрації В.В. Бебих, методист РКМК С.Я. Тимошів, вчитель музики та ОХЕ, автор «Хресної дороги Небесної Сотні» Леся Рибалт, працівники районної бібліотеки, учасник Євромайдану Микола Вайда.

Під час засідання старшокласники презентували результати учнівського проекту «Книга звитяги Євромайдану та АТО», який діяв в районі з метою збереження історичної пам’яті, вшанування героїв Євромайдану, підтримки українських військових в зоні АТО з 2014 року до 2016 року.

В ході проекту школярами зібрано десятки спогадів та свідчень учасників Євромайдану та воїнів АТО Бучацького району. У результаті — створено дві частини «Книги звитяги Євромайдану та АТО».

Прем’єр-міністр колегіуму Дякун Назар презентував збірочку «Герой Небесної Сотні — Ігор Костенко», яку випустили експедиційний загін «Цвіт нації» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Борис Р.І.

Створені книги буде передано на зберігання у Тернопільський обласний державний архів.

Час летить… Дні повняться подіями, мов ріки навесні, а доля вносить свої корективи в сторінку українського народу. І справді, історія нашого народу — це найяскравіші, і водночас, найтрагічніші миті пройденого шляху: це героїчна боротьба, це тривога і злість, біль і гнів, це переживання, втрата дорогих нам людей… І ми не можемо повірити, що таке «жахіття» відбувається в Україні, а ще більше не можемо повірити в те, що це не історія — це реальні події сьогодення. Та задуму Творця ми змінити не можемо!

Схиляємо низько голови перед мужністю, патріотизмом, самовідданістю тих, хто героїчно бореться за свободу нашого народу, а особливо перед тими, хто віддав своє життя за Україну. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Ми пам’ятатимемо завжди відважність наших земляків: Ігоря Костенка, Василя Мойсея, Руслана Степули, Ігоря Римара.

А нашим обов’язком залишається — завжди пам’ятати минуле, карбувати сьогодення і закладати фундамент майбутнього, робити все для того, щоб країна з великою історією мала велике майбутнє!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com