20-21 лютого 2017 року педагогічний та учнівський колективи вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні, зокрема випускника 2009 року Ігоря Костенка.

О 15:00 годині колона колегіантів на чолі з вчителями вирушила до банера Небесної Сотні, де отці відслужили Панахиду та провели мітинг. Ведучими дійства були учні 10-А класу колегіуму — Озарко Микола та Тимків Назар. До слова запросили і вчителя зарубіжної літератури колегіуму, класного керівника, Яремко Марію Федорівну, яка поділилась спогадами про Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка. На Майдані Волі запанувала мертва тиша, коли говорила Марія Федорівна, адже кожне її слово проникало глибоко в душу і нікого не залишило байдужим. На закінчення виступу Озарко Микола прочитав вірш Марії Федорівни, «Чорний четвер», присвячений І. Костенку.

Після мітингу вчителі та колегіанти відвідали могилу Ігоря Костенка в селі Зубрець. Отець Макарій Флячок, ЧСВВ відслужив Панахиду за упокій душі Героя.

А на наступний день проведено вечір пам’яті «Герої не вмирають», під час якого присутні мали змогу переглянути відео про Ігоря Костенка, послухати історію про події Майдану.

На завершення отець Іриней Гумен, ЧСВВ підсумував, що в Господа жодна жертва ніколи не буває марною... Тому сподіваємося, що війна на Сході, нарешті, закінчиться, і ми зможемо жити гідно у своїй державі, на своїй землі, пам’ятаючи про подвиг наших Героїв.

Герої не вмирають!!!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com