28 травня 2016 року Божого із Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата вирушили у доросле життя наші випускники — учні 11-А та 11-Б класів.

Під час Божественної Літургії у проповіді о. Іриней Гумен, ЧСВВ, директор колегіуму, наголосив, що усе своє життя необхідно побудувати на найміцнішому фундаменті — Слові Божому, подібно до розумного чоловіка з притчі, який збудував свій дім на скелі.

Свято продовжилось на подвір’ї перед храмом. Після вручення атестатів дирекцією колегіуму зі словами привітань до випускників звернулась класний керівник 11-Б класу Крамар Галина Володимирівна, учні 10-х класів та батьки одинадцятикласників. У відповідь випускники дарували пісні, вірші та слова вдячності.

У хвилині мовчання згадали усіх, хто ціною власного життя засвідчив любов до Бога та України.

Після батьківського благословення та спільного фото колегіанти спільно з учнями бучацьких шкіл взяли участь у міському святі випускників.

Дорогі випускники! Сьогодні ви стоїте на порозі між дитинством і зрілістю, між школою і самостійним життям. З цим днем відкриваються двері у новий, повний надії світ для кожного із вас. Ви власноруч будуватимете історію свого життя. Пам’ятайте, що це не просто проміжок часу, впродовж якого ви будете ставити перед собою певні цілі, досягатимете омріяних результатів, відчуватимете радощі успіху. Розцінюйте життя, як час тихої, можливо, інколи виснажливої, але так потрібної прощі до Святого місця. Прощі, що дозволяє зазирнути у власне серце і побачити в ньому образ Бога живого. Тож не загубіться у метушні цього світу, не дозволяйте їй змінити вас. У складних життєвих ситуаціях обирайте не легкий, але правдивий шлях. Споглядайте на героїв, які, не вагаючись, крокували вперед. Чиніть за прикладом святих, які завжди відстоювали істину. Пам’ятайте, що ви створені на образ і подобу Господа Бога, який є взірцем досконалості і любові.

На своєму шляху ви зустрінете чимало людей. Цінуйте кожного із них. Вони послані Господом для вашого зросту. Приймайте цей дар, а іноді подайте і свою руку допомоги. Особливого піклування потребують людські душі. Як куля ранить тіло, так гріх, інколи навіть смертельно, може ранити душу. Бережіть кожну з них.

Шануйте батьків, огортайте їх своєю вдячність та любов’ю. Не забувайте наставників, вчителів, друзів та рідних стін колегіуму. Утверджуйтесь у покликанні служити Богові та Україні. А своєю відданістю, милосердям та любов’ю творіть нове майбутнє. Нехай Господь додає вам сили, витривалості і натхнення!

У щасливу путь, дорогі випускники!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com