Початок весни для українців завжди знаменувався з «Шевченківськими днями». Це 9–10 березня — дати дня народження та смерті видатного українця.

Творчість Шевченка багатогранна. Митець був і глибоким ліриком, і творцем епічних поем, і видатним драматургом та різнобічно обдарованим митцем. І сьогодні його твори є надзвичайно актуальними та доречними, зважаючи на події в Україні. Неймовірна людина, неймовірний талант, неймовірний українець!

Цьогоріч відзначається 202-річчя з дня народження поета. Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря 10 березня в нашому колегіумі проведено інтелектуально-розважальну гру «Стежками Шевченкового слова», в якій взяли участь команда 9 класу (капітан — Боюк Роман), збірні команди 10 класу (капітан — Гаврилюк Михайло) та 11 класу (капітан — Сидорчук Іван).

Команди завзято змагалися за перемогу, розв’язуючи різноманітні завдання, конкурси, ребуси. Переможцем стала команда 9 класу з результатом 46 балів, ІІ місце посіла команда 11-х класів (37 балів), ІІІ місце — команда 10 класів (35 балів). Учасників нагороджено призами.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com