Під такою назвою 26 жовтня 2015 року пройшов захід, присвячений Міжнародному дню шкільних бібліотек.

Бібліотека відіграє важливу роль у житті кожної людини, хоча мало хто над цим задумується. Раніше цей день відзначався у четвертий понеділок жовтня, але з 2008 року координатор проекту Рік Малхолланд оголосив, що Міжнародний день шкільних бібліотек перетвориться в місячник — теж міжнародний.

Захід був проведений з метою залучення учнів колегіуму до читання паперової книги та популяризації бібліотеки.

Ведучі свята Ніколенко Михайло, Бліхарський Павло, Партута Василь та Пакон Дмитро розповідали про історію виникнення книги, значення слова «бібліотека» та появу першої бібліотеки в Україні, зацікавили колегіантів інформацією про мініатюрне видання «Кобзар» Тараса Шевченка. Розповідь ведучих супроводжувалась презентацією.

З особливим захопленням і цікавістю усі присутні переглянули відеоролики про те, як твориться книга, про перші друкарські машини та найбільші бібліотеки світу.

Оскільки в наше життя стрімко увірвалися електронні книжки, то основна увага акцентувалася на необхідності саме у паперових книгах. Адже вони займають свою важливу нішу в історії людства. Прекрасні видання з чудовими ілюстраціями — справжні витвори мистецтва, і навряд чи настане час, коли люди відмовляться від них.

Бібліотекар колегіуму Тереняк Н.В. підкреслила ключову роль шкільних бібліотек у справі навчання й виховання колегіантів та звернула увагу на критичне становище, в якому опинилися шкільні бібліотеки сьогодні.

На святі було оформлено виставки літератури різної тематики, зокрема: «Шлях до духовного ідеалу», «Звучи, моя мово чарівна», «Могутня ріка нашої історії», «Здоров’я — це скарб, цінуй його», «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене…», «Встеляйте квітами дороги, — бійцям, що мир несли в наш край!», з якими усі бажаючі мали можливість ознайомитись після завершення заходу.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com