Так називають Святоонуфріївський монастирський комплекс, що у с. Рукомиш Бучацького району, куди 29 вересня здійснили поїздку десятикласники колегіуму разом із учителями Рекіс Н.М., Дем’янчуком Р.П., вихователями Тереняк Н.В. та отцем-дияконом Піменом Коневичем, ЧСВВ.

Паломництво до Рукомиша — це неповторні враження від унікального поєднання природних творінь та духовної культури, української історії та християнства. З особливою уважністю вдивлялись усі в травертинові скелі, які є геологічною пам’яткою природи і водночас нерукотворною святинею, адже в них — образ Христа.

Неабияку цікавість викликав у колегіантів та вчителів підземний світ печер, які слугували поселенням як для ченців, так і, пізніше стали місцем перебування для героя-воїна УПА Ю. Михайлецького. Відвідавши скельний храм (ХІІІ ст.), відчули дух древнього аскетизму, а похід хресною дорогою, молитва біля фігури Богородиці та Святого Онуфрія (оригінальної скульптури І. Пінзеля) додали впевненості у незборимій силі Всевишнього.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com