Ласкаво просимо в Країну знань. Ось уже двадцять перший першовересень завітав у Бучацький колегіум імені Святого Йосафата. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок, початок нового навчального року, День знань — це свято, котре якимось неймовірним дивом об’єднує усі покоління, всіх, хто причетний до виховання та навчання.

У черговий раз зібралася вся колегіантська родина. Внесли державний прапор, хоругву колегіуму, виконали Державний Гімн України. До присутніх звернулись директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ та Провінційний секретар о. Віктор Квасній, ЧСВВ. З їх уст прозвучали щирі вітання, добрі настанови, побажання гідно носити ім’я колегіанта, віддати на благо України свої здібності й здобуті знання, бути вірними трудівниками нашого народу, берегти і примножувати здобутки національної культури, служити Богові і Україні. Урочисту лінійку супроводжувала скорботна хвилина мовчання за полеглими Героями Небесної Сотні та бійцями, що віддали свої життя за Україну на Сході. Колегіанти поклали квіти до меморіальної дошки Героєві України, випускнику колегіуму Ігорю Костенко. Урочиста лінійка завершилась у Божому храмі, де священики, всі колегіанти, батьки, гості, вчителі молились, співаючи «Під твою милість прибігаємо», а після молитви отримали благословення від Провінційного секретаря о. Віктора Кваснія.

Перший урок «У моєму серці — Україна», який провели для всіх колегіантів класні керівники одинадцятих класів Сидорчук Оксана та Крамар Галина, був спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу, виховання любові до Бога, рідної країни та почуття поваги до неї. Бадьорий дзвіночок під бурхливі оплески сповістив усім: навчальний рік розпочався! Життя триває! Все буде добре! Ласкаво просимо в Країну знань! Побажаємо всім нам миру, сили і наснаги в усіх наших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України. Нехай новий навчальний рік порадує нас великими успіхами, розкриє перед учнями радість пізнання, нові відкриття, а батькам додасть упевненості у щасливій долі своїх дітей, які приймуть Господа у свої серця й віддадуть своє життя у Божі руки.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com