Ось і пролунав останній дзвоник для випускників Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата 2015 року. Це радісне та водночас сумне свято. Здається, ще так недавно сьогоднішні випускники переступили поріг колегіуму, та час так невпинно пролетів. І тепер перед ними доросле і доволі складне життя.

Дорогі випускники, ви — майбутнє нашої нації і тільки вам належить право будувати історію свого життя та країни. Ваш життєвий шлях — це великий дар Божий, тому пройдіть його гідно, щоб залишити про себе тільки гарні спогади.

З добрими побажаннями звернулися гості нашого свята: Преосвященний Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ, Бучацький єпарх; високопреподобний о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні; високопреподобний о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ректор ВІФБС та Бучацький голова Йосиф Михайлович Мосціпан.

Зі словами привітання виступив директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ: «Вас вчили любити Бога і Україну, така любов і Ваш патріотизм відрізняється від політичного патріотизму, справжня любов характеризується постійністю, витривалістю. Нехай ця Ваша любов до земної Батьківщини ґрунтується на любові й прагненні Небесної Батьківщини — Небесного Єрусалиму». На завершення свого виступу о. Іриней Гумен нагородив учнів почесними грамотами за високі успіхи у навчанні та за активну участь в житті колегіуму.

Також під час останнього дзвоника не могли не згадати Ігоря Костенка, випускника колегіуму 2009 року, Героя Небесної Сотні, хвилиною мовчання і покладанням квітів учнями до меморіальної дошки. Нехай його приклад гідності і відваги, молитви і праці, наполегливості і мужності проявляється у вашій відданості миру, добру і справедливості!

Нехай Милосердний Господь Бог щедро благословить ваш життєвий вибір, усі ваші добрі задуми, а святий Йосафат буде прикладом любові та вірності протягом усього життя!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com