Зовсім недавно ми українці відзначали 96 річницю від «Листопадового зриву», який відбувся по території Західної України. Сталося це в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 року. У багатьох містах цієї території, українці здійснювали державні перевороти, захоплюючи владу та утверджуючись на ній. Що ж до нашого містечка Бучача, то тут 3 листопада з нагоди цієї знаменитої події відбувся історичний квест, організований Національною скаутською організацією України — ПЛАСТ. Участь у ньому могли взяти будь-які школи нашого району. Заявки на участь в цьому квесті подало лишень 9 шкіл.

Кожна із шкіл мала представити свою команду в яку можна було набрати до 8 учнів. Розпочався квест з урочистого гімну України. Що ж, а далі учасникам довелося за допомогою даної карти знайти 12 форпостів у різних точках міста, де на них чекали теоретичні запитання від організаторів квесту. Ці запитання стосувалися різних тем на різну тематику, але найбільш прискіпливою темою була історична, а точніше люди, які влинули або ж зробили свій вклад в Бучач 1918 року.

Честь нашого колегіуму у цьому квесті довелося відстоювати: Сидорчуку Івану, Ковалю Андрію, Тимчишину Миколі, Єднаку Олегу та Лемчуку Івану, який виступив у ролі капітана команди. Колегіанти показали неабияку спритність та витримку, адже вони прибігли першими у вказаний час, також серед питань, які задавалися на форпостах команда виборювала якнайбільше балів.

Що ж, за підсумками квесту Бучацький колегіум ім. св. Йосафата вдруге поспіль виборює 1 місце у «Листопадовому зриві», тож привітаймо наших переможців, а колегіуму побажаймо надалі тримати першість серед шкіл!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com