Великопосні реколекції є одним з основних етапів приготування до світлого празника Воскресіння Христового, яке є найбільшим християнським святом. Саме тому вони проводяться в цілій Христовій церкві. Церкві, яка потребує віднови та пригадування Божих правд. Саме в часі Великого посту, ці правди пригадують нам отці-реколектанти кожного року.

З 25 по 28 березня 2009 р.Б. парафіяни та монашество Храму Чесного Хреста Господньо монастиря оо. Василіян м. Бучач брали участь в духовних вправах, які проводив знаний проповідник о. Василь Мендрунь ЧСВВ, вислужений протоігумен та магістр. Отець Василь прибув у Бучацький монастир з Крехова, з духовно-відпустового центру УГКЦ та формаційного дому Василіянського Чину, де кожну останню неділю місяця провадить Хресну Дорогу (у сприятливу погоду хресний хід відбувається на горі Побійній, поруч монастиря), на яку прибувають вірні різних закутків, особливо Західної України. Крім того отець-реколектант провадить хор, пише вірші (декілька його збірок потрапили до рук читачів) та сповняє інші душпастирські обов’язки.

На реколекціях о. Василь звертав увагу на різні аспекти святої тайни покаяння, підкреслював користі, потребу, вказував ласки, які можна отримати, як правильно сповідатися та представляв інші сторони гріха, способи та засоби боротьби зі злом. Також отець-реколектант проповідував про Пресвяту Євхаристію, молитву, Пресвяту Богородицю, позагробне життя померлих та обов’язки живих стосовно них. В часі реколекцій роздумували над різними справами, а між ними — про вдячність Господеві за дари, ласки та добродійства, людям за добрі вчинки. Також отець-проповідник провів Хресну Дорогу в середу та в п’ятницю з розважанням про вічні правди. Закінчили реколекції подякою та молитвою в наміренні Святішого Отця, після чого учасники отримали повний відпуст.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com