В останні роки, особливо у воєнний час, загальний інтерес до екології в суспільстві зростає, оскільки людство все більше усвідомлює необхідність збереження навколишнього середовища.

У нашому закладі освіти еколого-просвітницька діяльність також посідає одне з провідних місць. Саме тому ліцеїсти вирішили взяти участь у Всеукраїнському конкурсі екологічних агітбригад «Земля — наш спільний дім» на тему «Земле моя, Україно! Ти вічно будеш жити!». Вони презентували екологічну роботу ліцею.

Зокрема, команда «Стала нація» у складі Михайлуся Дениса, Дутки Даниїла, Яворського Богдана, Штурмака Андрія, Неїжмака Максима та Близнюка Василя висвітлила питання екології та сталого розвитку, відзнявши відеоролик на дану тематику. Під керівництвом вчителя біології Ольги Новак та заступника директора з виховної роботи Богдани Левкович наші учні здобули перемогу в І етапі конкурсу і подали матеріали для участі в обласному етапі!

Екологічні питання завжди з ініціативою підтримуються у нашому закладі освіти. Ліцеїсти спільно із вчителями беруть участь у різноманітних заходах та проєктах з метою популяризації екологічних знань та привертання уваги до проблем довкілля. Цим самим вони розвивають лідерські якості та відчувають власну важливість у процесі формування екологічної культури суспільства.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com