У статті подаємо допис зі сторінки о. Івана Майковича ЧСВВ, першого директора Бучацького ліцею імені Святого Йосафата. (Джерело)

З великою місією 13 березня прибув до Крехівського монастиря святого Миколая новообраний на Провінційній Капітулі в лютому 2024 р.Б. Протоігумен Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні, Впрп. о. Йосиф Ігор Кралька, ЧСВВ.

Після вечері, в монастирській каплиці, були зачитані Декрети призначення ігуменом Крехівського монастиря Впрп. о. Володимира Івана Маланюка, ЧСВВ і Маґістром Крехівського новіціяту Впрп. о. Романа Юрія Мельника, ЧСВВ.

Наступного дня, після сніданку, спільна знимка на милий спомин історичних подій.

Мені приємно що наш Протоігумен Впрп. о. Йосиф Кралька, ЧСВВ (на фото в центрі) і Маґістр новіціяту, Впрп. о. Роман Мельник, ЧСВВ, (ліворуч) закіничили Бучацький ліцей імені святого Йосафата. Маємо цього року поповнення з Бучацького ліцею. На фото стоять бр. Артем Потапенко (ліворуч) і бр. Владислав Флик.

На спільній знимці сидять з Протоігуменом Впрп. о. Йосифом Кралькою, ЧСВВ, Впрп. о. Володимир Маланюк, ЧСВВ Ігумен Крехівський (праворуч) і Впрп. о Роман Мельний, ЧСВВ маґістр Крехівського новіціяту.

Ліворуч стоїть о. Филип Валерій Блажкевич, ЧСВВ економ монастиря і вікарій ігумена, біля нього о. Євтимій Андрій Полторацький, ЧСВВ, бр. Маркіян Калітовський, бр. Василь Ганик, бр. Олег Бандирівський, бр. Владислав Флик, бр. Артем Потапенко, бр. Василь Павлюк, бр. Віталій Клим, бр. Петро Ілля Бойко, ЧСВВ і о. Іван Теодозій Майкович, ЧСВВ, перед входом до Крехівського монастиря біля фігури св. Йосифа Обручника з Дитятком Ісусом на руках.

Щедро благослови Ісусе нові покликання робітників до Виноградника Господнього і даруй Україні Велику Перемогу над росією і Божий Мир на нашій благословенній землі. Благослови наших Захисників і Захисниць щоб цілі, здорові і неушкоджені повернулися до своїх найрідніших.

Благослови, Найсолодший Ісусе, щоб любов Непорочного Серця Марії тріумфувала в Україні, в росії та у світі, щоб сповнились Великі Фатімські обітниці Тріумфу Непорочного Серця Марії на більшу славу Божу! АМІНЬ!

З НАМИ БОГ!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com