21 лютого 2024 року на базі нашого ліцею спільнота Бучацької ліги старшокласників отримала виняткову можливість зблизитися із важливою сферою життя кожної людини — духовністю.

Відбулася зустріч із духівником ліцею о. Йосафатом Фітелем, ЧСВВ, яка стала не лише нагодою для спілкування, а й важливим етапом духовного розвитку лідерів учнівського самоврядування. Зустріч із ієромонахом дозволила присутнім задуматися над глибинними аспектами життя, виховуючи в них розуміння і повагу до різноманіття духовних переконань. Священник вказав на те, як саме розмаїття думок та переконань, взаємозв’язок може збагачувати нашу спільноту та допомагати розвивати в наших дітях критичне мислення.

Основною темою обговорення були питання підтримки нашого ментального та духовного здоров’я в умовах війни. Заступник директора з виховної роботи Бучацького ліцею імені Святого Йосафата, Богдана Левкович, розкрила учасникам заходу поняття ментального здоров’я та ознайомила усіх із шляхами його підтримки.

Лідери та учасники спільноти ліцею «Братство свщм. Йосафата» мали змогу поділитися своїми відчуттями та вдумливими роздумами щодо ролі духовності у формуванні особистості. Роздумували над цитатами із сторінок Святого Письма. Учні й вчителі мали можливість ділитися власними думками, що створило атмосферу відкритості та взаєморозуміння.

Зустріч із духівником не лише принесла нові знання, але й підкреслила важливість духовного розвитку у процесі виховання молодого покоління. Вона стала своєрідним кроком до покращення духовного клімату серед молодіжних спільнот та нагадала всім про необхідність поваги та взаєморозуміння.

Нехай ця зустріч стане для усіх учасників тим стартовим механізмом, який допоможе кожному розвивати не тільки ментальне здоров’я, а й духовні цінності

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com