Цьогорічне святкування Дня Святого Миколая і Дня Збройних сил України в один день — 6 грудня. Таке поєднання примножує віру в те, що кожен, хто зараз на передовій, кожен українець знайде «під подушкою» здійснення найомріянішого... Ліцеїсти Бучацького ліцею ім. Cв. Йосафата з молитвою, листами та смаколиками долучились до акції «Святий Миколай в окопи солдату». Діти передали слова вдячності за змогу відвідувати ліцей, не чути пострілів і вибухів.

Вже стало традицією у нашому ліцеї готувати дійство до приходу святого Миколая восьмикласникам.

Хвилювались, адже св. Миколай приходить до добрих, чемних, послушних дітей. Готували всім класом дійство «Миколай крокує до нас». Створити святкову та таємничу атмосферу, відтворили образ Святого Миколая через його спілкування з героями двох сценок, які в ході розмов із великим Чудотворцем збагнули, що потрібно жити за чудодійним золотим правилом, яке заповів нам Ісус Христос: «То ж усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви».

А ще так важливо збагнути, що вічним є тільки добро, яке ти зробиш людям. Бо тільки воно породжує інше добро, ще більше.

Восьмикласники виконували пісні про св. Миколая, запропонували «Хвилинку добра», дружні шаржі, цікавий мультфільм про св. Миколая. А от Марічка Варварчук прикрасила свято неперевершеним танцем.

Зал аплодував, підспівував… Всі в очікуванні подарунків. Святий Миколай не забарився.

Директор ліцею отець Пантелеймон Саламаха ЧСВВ подякував восьмикласникам та св. Миколаю за подароване свято.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com