І знову сумна звістка сколихнула Бучацький ліцей імені Святого Йосафата. Загинув на фронті випускник колегіуму 2012 року, Микола Мялковський. Родом з Луцька, син художниці, яка залишила нам на пам'ять власноруч намальований образ Святого Миколая.

Ми пам’ятаємо його старанним учнем. У випускному альбомі Микола написав: «Колись Господь дав кожній людині по зернині. Через деякий час хтось із цих людей загубив зернину, хтось зберіг її, а хтось посадив у землю і примножив. Зараз ми отримали початок нашого життя, наших знань і наших талантів. Я бажаю всім примножити усе набуте. І коли ми з вами зустрінемося через багато років, хочу бачити усіх успішними, духовно і матеріально багатими. Адже найбільше щастя — це примножити Божі таланти і бути, перш за все, хорошою людиною».

На жаль, не судилося йому побувати на зустрічі випускників і побачити своїх однокласників справді успішними.

Йому було лише 28... А він вже встиг зарекомендувати себе як прекрасна, чуйна, розумна людина, великий патріот, син своєї рідної України. Після закінчення Бучацького колегіуму навчався в Острозькій академії, згодом — у Любліні, де працював у Департаменті стратегії та підприємництва та відповідав за проєкти академічної співпраці. Почувши про напад росії, терміново повернувся додому, щоб захищати рідну Україну, бо інакше не міг, не вмів, не хотів... Вірив, що добро обов’язково переможе зло.

Сумуємо і завжди пам’ятатимемо тебе, Миколо! Ти назавжди залишишся в наших серцях!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com