23 листопада 2023 року ліцеїсти взяли участь у святкуванні 5-річчя діяльності спільноти Ліцейного братства священномученика Йосафата. Учасники заходу вітали присутніх піснями, розповідали про свої досягнення у спільноті. Незабутнім був момент відеопривітань від випускників ліцею, які свого часу були також учасниками даної спільноти та допомагали її розбудовувати.

Учасники братства, крім навчання, прагнуть досягати більшого. За прикладом св. Йосафата розширюють свій світогляд, виховуються у вірі та любові.

Метою спільноти, яку очолює духівник ліцею о. Йосафат Фітель, ЧСВВ, завжди було і є бажання ліцеїстів пізнавати духовні цінності, зростати добрими і відповідальними християнами, плекати єдність з Богом і поширювати її серед людей за прикладом св. Йосафата.

На завершення свята директор ліцею о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, від імені педагогічного колективу привітав учасників братства та побажав, щоб нікому не забракло наснаги та сил, Божого світла у розбудові духовних просторів людського духу.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com