В рамках олімпійського тижня та фізичної культури в Бучацькому ліцеї ім. Св. Йосафата було проведено змагання з міні-футболу серед учнів молодших класів (8-9 класи) та серед старших учнів (10-11 класи).

На майданчику зі штучним покриттям точилася справжня чоловіча боротьба, поступатися ніхто не хотів, учні проявили бійцівський характер. Серед молодших перемогу здобули учні 8 класу, двічі здолавши 9 клас. Кращим гравцем визнано Горівчука Назара.

Старші учні ліцею визначали чемпіона по коловій системі. Кожен клас зіграв по три гри, поступатися ніхто не хотів. Після двох турів 10-Б та 11-А клас здобули по дві перемоги і їхня очна зустріч перетворилася у справжню битву за чемпіонство, в якій старші учні святкували перемогу з рахунком 3-1, а у так званому втішному фіналі старші учні ліцею, а саме учні 11-Б класу здобули перемогу і з цим бронзові медалі турніру.

У підсумку місця розподілилися наступним чином: четверту сходинку здобули учні 10-А класу, бронзові медалі — 11-Б клас, срібні медалі — учні 10-Б класу, чемпіонами стали учні 11-А класу. Кращим гравцем турніру визнано Дубика Андрія.