9 лютого в Бучацькому колегіумі відбулося театральне дійство «Різдвяна історія». Це дійство підготували учні 11-А і 11-Б класу під керівництвом вихователя Гладун Г.І. Підчас вистави учні колегіуму мали змогу замислитись над своїм життям і своїми вчинками. У виставі було відображено сучасність і минуле. На початку вистави головний герой вів грішне життя, але наприкінці вистави навертається до Бога. В героя постало дуже важливе питання: «Що я можу принести народженому Христу?»

Таке саме запитання ми маємо задати собі. Він віддав Ісусу Христу своє серце і повністю довірився Йому. Отже, берімо приклад з головного героя і так само довіримо своє життя Христу і тоді в нас буде все чудово. А закінчилася вистава такими величними словами: «З нами Бог, розумійте народи і покоряйтеся, бо з нами Бог!» По закінченню вистави п. Богдан Сушириба висловив щиру подяку п. Галині Гладун — вихователю та керівнику драматичного гуртка, п. Юрію Матвійчуку — вчителю музики, а також усім учасникам дійства.

12 лютого у храмі монастиря отців Василіян відбулося свято «Розколяда». В ній приймали участь монаша спільнота, колегіанти та парафіяльні організації: «Діти Марії», «Цвіт Любові», «Вівтарна Дружина», «Марійська Дружина», «Домашня Церква», «Апостольство Молитви». Усі присутні були дуже задоволені чудовим виконанням колядок. Ми гарно провели свій час і прославили Ісуса Христа.

Крупа Андрій,  учень 11-А класу

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com