Ми живемо в Україні, чудовому й благодатному краї. Незважаючи на лихоліття війни, наша земля промовляє до нас чудовими квітами, повіває прохолодою легкого вітру, співає нам щирі пісні про свою любов до людей, шепоче ніжні слова… Вона жива!

У невичерпній спадщині духовної культури нашого народу є особлива, винятково важлива її частина — вишивка, яка є духовним символом українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

На барвистих вишитих рушниках у нас підносять дорогим гостям хліб, як найбільшу й найдорожчу святиню, бо хліб — це саме життя.

Саме з хлібом і сіллю на вишитому рушнику привітали присутніх дівчата з Марійської дружини на Святі вишиванки, яке відбулося в Бучацькому ліцеї імені Святого Йосафата 19 травня 2022 року. Даний захід організували педагогічний та учнівський колективи ліцею разом із гостями, які приїхали з різних куточків України та проживають в гуртожитку нашого закладу.

Розпочали свято з виконання гімну України та вшанування загиблих воїнів. Ведучі розповіли про особливості вишивки та її символи. Учні ліцею декламували поезії. Звучали пісні «Ой у лузі червона калина», «Два кольори», «Журавлі» тощо у виконанні вчителів ліцею та гостей з Херсонщини, Київщини, Запоріжжя, Донеччини. Студент хореографічного відділення Дмитро з Херсона вразив присутніх своїм танцем, а його мама п. Анна розчулила читанням поезії про Україну. Дівчата з Марійської дружини подарували гостям танець з рушниками. На закінчення всі разом виконали «Пісню про рушник», а для дітей організували банси.

Свято вишиванки згуртувало та об’єднало усіх нас у велику родину, в якій панує атмосфера любові до рідної землі, до пісні, до вишиванки.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com