З давніх-давен Розколяда — це традиція проводів різдвяних свят, яка ще раз підкреслює важливість народження Ісуса. Адже свято Різдва — це час єднання, прославляння Бога, Ісуса Христа.

Свято Розколяди — це своєрідний фестиваль народної творчості. Розколяда важлива тим, що її святкують спільнотно, в колі друзів і родини. На свято приходять із добрим настроєм і позитивними думками. Розколяда насамперед дарує людям духовне і душевне просвітлення, а з таким настроєм значно легше йти у роздуми і Великий піст. Урочистість колядок, відгомін зимових свят додає розколяді святковості та піднесення.

16 лютого 2022 року у ліцеї відбулася Розколяда, яка проходила під назвою «А прийшли до тебе три празники в гості». Головною була колядка «Добрий вечір тобі, пане господарю». Колядували та щедрували всі учні ліцею. Розпочали свято десятикласники, які сповіщали всім про народження Ісуса, про перший празник Різдва Христового. Учні одинадцятих класів прийшли до новонародженого Ісуса, щоб поклонитися Божому Дитяті і принесли дари: кадило, золото і миро.

Восьмикласники прославляли другий празник — Василя Святого. Учасники дійства прийшли із звіздою, із дзвінкою колядою. Василь та Маланка вітали з Новим роком, а посівальники бажали всім щастя та добра.

Із третім празником Водохреща вітали учні дев’ятих класів. Щедрували, віншували всю ліцейну родину з вечерею смачною, з Йорданською святою водою.

Феєричним видалося цьогорічне дійство Розколяди, яке завершило цикл новорічно-різдвяних свят. Починається новий цикл, нові сподівання на краще у цьому житті. А той, хто береться за роботу із чистими думками, завжди досягає успіхів! Пам’ятаймо про це!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com