5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Хоча ООН запровадила цю дату для відзначення безкорисливої роботи в різних напрямках, в Україні волонтерство з 2014 року асоціюється здебільшого з підтримкою армії та добровольців у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

20 грудня учні нашого ліцею мали зустріч із воїном АТО/ООС Миколою Вайдою, директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» Анжелікою Міщанчук та фахівцем із соціальної роботи Миколою Мицьом, які розповіли про допомогу волонтерів для воїнів та про воєнні дії у Східній Україні.

Микола Мицьо впродовж кількох років є волонтером. Він розповів, що в перші роки бойових дій волонтери постачали на фронт речі першої необхідності, а тепер забезпечують військових технічним оснащенням та опікуються ветеранами.

«Воїни, котрі повернулися із фронту потребують психологічної реабілітації, — сказала Анжеліка Міщанчук. — Вони повертаються з війни, але їхня війна не закінчується. Їм потрібна перемога щодня. Кожне їхнє досягнення — у роботі, хобі, сім’ї — це маленька перемога. Вони готові починати все з нуля, шукають і знаходять себе у різних видах діяльності. Часом доволі несподіваних. А інколи це, можливо, тільки перехідний етап до чогось більшого».

Микола Вайда є добровольцем і їде на фронт, коли є необхідність. Протягом кількох років він захищає нашу країну. Він усвідомлює своє призначення в житті. Воїн не хоче, щоби його шкодували, ідеалізували, але потребує підтримки і хоче, щоб його сприймали таким, яким він є насправді. Дивлячись смерті у вічі, він зрозумів ціну життя. Микола готовий захищати свою країну до повної перемоги. Це його вибір і стиль життя.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com