Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Кожного року, 19 грудня, ми святкуємо всіма улюблене свято — День Святого Миколая. Це дивовижне свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих. День Святого Миколая люблять і дорослі й діти, адже це найбажаніший день для дітлахів, свято, коли збуваються найзаповітніші мрії та відбуваються дива.

17 грудня 2021 року відбулося театралізоване дійство «Чарівна ніч» за участі учнів 8 класу під керівництвом класного керівника п. Олі Новак та вихователя п. Марини Провальнюк. Ведучими свята були Білик Роман та Хоровець Максим. Ліцеїсти читали вірші про святого Миколая та розповідали про його життя.

Вокальний ансамбль ліцею під керівництвом п. Олега Шкляренка супроводжував театралізоване дійство піснями. Дуже цікавою та змістовною була сценка про двох братів, які перед сном роздумували про подарунки від Миколая.

День святого Миколая — одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Учасники заходу нагадали усім, що святий Миколай є символом Добра і Милосердя. Він дає нам гарний приклад живої та жертвенної любові до Бога і ближніх. І кожен із нас повинен бути помічником святого Миколая: бути милосердним до бідних та знедолених, творити добро та мати сильну віру в Бога, дарувати любов. На завершення свята до нас завітав Святий Миколай і всіх наділив солодкими та смачними подарунками.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com