Вітаємо Вас із величним святом Різдва Христового та Новим 2012 роком!

Нехай прихід Христа сповнить Ваше життя єдністю в любові до Бога та ближніх, щоб наш світ сповнився вічною правдою. Кожного разу ми святкуємо подію, яка змінила цілий хід життя на цілій планеті Земля — народження Спасителя. Ісус Христос своєю любов’ю примирив людство з Отцем. Що неможливо досягнути силою, було завойовано любов’ю. Тепер перед іменем Христа «схилиться кожне коліно і визнає Бога кожний язик».

Отож, в цей чудовий день, коли люди святкують народження Спасителя, хочемо побажати Вам, наші дорогі брати і сестри у Христі, так само, як ми бажаємо і собі, перебувати в Батьківській любові і являти її людям, наслідуючи нашого Господа Ісуса Христа. Нехай наступаючий Новий рік буде для Вас роком ще більшого єднання з Господом і Його дітьми. Хай він принесе Вам рясні Божі благословення і зміцнить Вас у служінні Тому, ким створено все і хто скоро прийде на цю Землю.

Бажаємо, щоб Ваші душі завжди ясніли радістю Вифлеємської ночі, яка приносить нам мир, любов і правдиве щастя з Богом. Новонароджений Ісус нехай знайде у Ваших серцях свій тихий вертеп, наповнить Вашу душу світлом віри, надії, а понад усе — гарячою любов’ю до Бога. Привітної всім долі, урочистого піднесення душі, благородства помислів і вчинків, до чого кличе нас світло зірки, що сповістила про народження Спасителя. Подаруймо Ісусові любов своїх сердець. Дбаймо про чистоту нашої душі, самі вчімось та навчаймо добра рідних, близьких. Живімо любов’ю, випромінюймо Любов. Пам’ятаймо, як навчав святий Августин: «Коли мовчиш — мовчи з любов’ю, коли говориш — говори з любов’ю, коли виправляєш — виправляй з любові, коли вибачаєш — вибачай з любові. Май завжди у глибині серця корінь любові. З такого кореня виростуть тільки добрі справи».

Ісус чекає на нас. Не вагаймось, починаймо жити і творити з любов’ю вже сьогодні, щоб потішити нашого небесного Отця. Піднесімо новонародженому Дитяті щиру молитву, молімось словами нашої колядки: «Ісусе милий, ми не багаті, золота, дарів не можемо дати. Но дар цінніший несем від мира: це віра в серці, це любов щира!»

Веселих Вам свят і щасливого Нового року.
Христос рождається! Славімо Його!

Від імені педагогічного колективу
і учнів колегіуму

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com