24 березня 2021 року педагогічний колектив нашого ліцею взяв участь у просвітницькому онлайн заході з метою успішної реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки. Захід розпочався із привітання усіх учасників модератором даного заходу Ігорем Михайловичем Коваликом, який ознайомив присутніх з планом проведення онлайн заходу, та ввів учасників у короткий екскурс походження Хартії та чинниками, які посприяли впровадженню Української Хартії вільної людини для нашого суспільства.

Директор ліцею о. Іриней Гумен ЧСВВ привітав учасників круглого столу та провів віртуальну екскурсію закладом освіти. Своїми напрацюваннями та формами впровадження УХВЛ під час навчального процесу, виховних заходів та позаурочний час поділилися педагоги закладу: Левкович Б.Б., Сушириба Б.І., Гладун Г.І., Зазуля В.М. та о. Йосафат Фітель ЧСВВ. Вони зазначили, що їхня місія — виховати особистість, гідного патріота своєї держави, тому впровадження УХВЛ на уроках та позаурочний час є надзвичайно актуальним та доречним у наш час. Діяльність закладу — це приклад для наслідування, оскільки усі учасники освітнього процесу відгукуються на виклики сучасності: підтримують захисників, які відстоюють незалежність України на Сході, здійснюють волонтерську роботу, дбають про чистоту навколишнього середовища, тобто ще змалку формується справжній господар своєї землі. Цінностями УХВЛ колектив нашого ліцею користується у повсякденному житті та своїм особистим прикладом навчають ліцеїстів жити та працювати для процвітання нашої держави.

Практичну частину дистанційного заходу розпочала куратор ліцею Світозара Хома, завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО, з темою «Організаційна культура як передумова впровадження цінностей УХВЛ». Учасники разом провели дискусію, з’ясували, що таке організаційна культура, яка місія конкретного закладу.

Зоряна Коротюк, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи ТОКІППО, зазначила, що сила закладу — в єдності. Якщо є командна робота, то є і єдність. Щоб розвинути особистість, яка буде жити за цінностями УХВЛ, потрібно постійно працювати над собою.

Під час проведеного заходу панувала тепла та дружня атмосфера. Організатори та учасники обмінялися не лише досвідом, а й позитивними емоціями.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com