Метою проведення заходу було ознайомити учнів з генною інженерією та генетично модифікованими організмами, охарактеризувати можливості застосування цих перспективних галузей науки, виявити позитивний і негативний вплив ГМП для людини, сформувати правильний підхід до вибору продуктів харчування, які містять генетично модифіковані компоненти.

Під час проведення заходу одинадцятикласники розвивали критичне мислення, мали можливість висловлювати свої думки, вести дискусію.

Упродовж 15–21 лютого був проведений Тиждень хімії та біології. Метою цього тижня було розвивати в учнів самостійність, навчити творчо мислити і використовувати на практиці знання та вміння, виховувати в учнів екологічну культуру.

У рамках предметного тижня було проведено диспут «ГМО: за чи проти» між учнями одинадцятих класів. Щоб пізнати глибину природничих наук, ліцеїсти були залучені до природничої гри «Геліантус». У рамках тижня діти розв’язували кросворди та ребуси на біолого-хімічну тематику.

Для учнів 8 класу проведено відкритий урок за темою «Будова шкіри та її похідні».

З метою розвитку пізнавального інтересу до неймовірних фактів з хімії та біології між учнями 9 та 10 класів була проведена вікторина «У світі біології та хімії». Мета цього заходу — стимулювати активну пізнавальну діяльність до вивчення біології та хімії, спостережливість, почуття гумору, уміння швидко і нестандартно мислити.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com