Педагогічний та учнівський колективи Бучацького ліцею імені Святого Йосафата сердечно вітають Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!

Нехай світле свято Різдва Христового стане нагодою для особистої зустрічі з живим Богом, а благословення новонародженого Спасителя проникне в глибину кожної душі, даруючи радість та благодать спасіння.

Бажаємо всім Божого миру в домівках, місцях праці, навчання, відпочинку, в усій країні. Будьмо добрими людьми, а Бог прийде до нас із благодаттю. І тоді побачимо, що проблеми сьогодення, насущні тривоги — це не кінець світу, бо остаточно Божа Любов все перемагає. Запросимо цю Любов до нашого різдвяного столу, і нехай Вона залишиться з нами і роз’яснює непросту щоденність, бо все те, що відбувається довкола нас, навіть найбільш трагічне, — це Божий план для нас, який дає нам нагоду свідчити Христові, шукаючи правди, справедливості й добра.

Господь хай наповнить наше життя щастям, міцним здоров’ям та новими здобутками, бо «з нами Бог, розумійте, народи, і поклоняйтеся, бо з нами Бог». З Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічної радості, Різдвяної смачної куті та святкового настрою.

Христос рождається! Славімо Його!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com