Педагогічний та учнівський колективи Бучацького ліцею імені Святого Йосафата сердечно вітають Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!

Нехай світле свято Різдва Христового стане нагодою для особистої зустрічі з живим Богом, а благословення новонародженого Спасителя проникне в глибину кожної душі, даруючи радість та благодать спасіння.

Бажаємо всім Божого миру в домівках, місцях праці, навчання, відпочинку, в усій країні. Будьмо добрими людьми, а Бог прийде до нас із благодаттю. І тоді побачимо, що проблеми сьогодення, насущні тривоги — це не кінець світу, бо остаточно Божа Любов все перемагає. Запросимо цю Любов до нашого різдвяного столу, і нехай Вона залишиться з нами і роз’яснює непросту щоденність, бо все те, що відбувається довкола нас, навіть найбільш трагічне, — це Божий план для нас, який дає нам нагоду свідчити Христові, шукаючи правди, справедливості й добра.

Господь хай наповнить наше життя щастям, міцним здоров’ям та новими здобутками, бо «з нами Бог, розумійте, народи, і поклоняйтеся, бо з нами Бог». З Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічної радості, Різдвяної смачної куті та святкового настрою.

Христос рождається! Славімо Його!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com