Привітання для випускників від вихователів колегіуму

Найдорожчі мої випускники колегіуму 2020 року!

Сьогодні свято Останнього дзвоника. Дуже прикро, що ми не можемо його відзначити традиційно, та, як кажуть, людина планує, а Бог керує. Вірю в те, що будь-які виклики і труднощі ви здолаєте, адже з вами Господь.

Дорогі мої діти! Навряд чи можна передати словами ті почуття, які переповнюють мою душу. Адже за 4 роки ви стали мені такими близькими і рідними. Пригадую, коли ви вперше переступили поріг нашого колегіуму і були такими несміливими та розгубленими дітьми. Пам’ятаю, як важко вам було привчатись до самостійності. А тепер — ви вже дорослі та цілеспрямовані.

Зараз хочу сказати вам, що я завжди вас любила і люблю.

Я любила вас навіть тоді, коли ви «забували» почергувати чи відпроситися у місто, не сумлінно виконували домашні завдання, граючи ігри у телефонах, навіть тоді, коли ми в суперечці шукали істину. У нас було багато яскравих моментів, адже ви всі дуже активні й талановиті. Жоден захід у колегіумі не обходився без вашої участі. І за це вам безмежно вдячна!

Тож бажаю вам гідно нести звання випускника Бучацького колегіуму імені святого Йосафата. В будь-яких життєвих ситуаціях залишайтеся Людиною! Ніколи не втрачайте віри! Поставте Бога у своєму житті на перше місце, тоді все інше буде на своїх місцях! Шануйте і любіть своїх батьків, будьте вдячні їм, знайдіть час і можливість приїхати, допомогти, зігріти добрим словом своїх рідних.

Завжди перебувайте у Божій ласці. Хай щастить вам завжди і усюди! До нових зустрічей!

 

Хвилини смутку й радості хвилини!
Останній дзвоник — перелом життя!
Як довго ви чекали тої днини,
І як тривожно йти у майбуття.
Усе було:
І мрії, і бажання,
І хтось радів,
А хтось чомусь зітхав.
Все відгуло,
Настав вже час прощання…
Згадаймо все,
Xто ще не пригадав.

З любов’ю, вихователька п. Галина Гладун.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com