Вивчення англійської мови — процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння іноземною мовою є однією із необхідностей сьогодення.

У період із 24 по 28 лютого 2020 р. у колегіумі проведено предметний тиждень англійської мови серед учнів 8–11 класів, у рамках якого організовано багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів.

Вихованці 8–9 класів ознайомились з цікавими місцями Великобританії та США, мали змогу переглянути мультфільми англійською мовою з субтитрами, що робить легшим розуміння сприйняття на слух. Учні ознайомились із шедеврами світових виконавців: легендарною групою «The Beatles» та їхніми хітами «Yesterday» та «Yellow Submarine». Діти з легкістю виконували їх та змогли перекласти рідною мовою.

Учні 10–11 класів мали змогу більше дізнатись про США, Канаду, Австралію. Старшокласники також практикували сприйняття англійської мови на слух та виконання тестів. Під час уроків проведено різноманітні конкурси, вікторини, розгадування ребусів, кросвордів. Колегіанти підбирали рими до заданих слів, повторювали англійські приказки та прислів’я, знаходили відповідники українською мовою.

Мети було досягнуто, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com