21 лютого — особливий день. Його називають Міжнародним днем рідної мови, оскільки відзначається усім світом. А чому присвячений мові? Бо рідна мова для кожного народу — найкоштовніший скарб. Без мови немає і народу. Як сказала відома поетка Ліна Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову».

Одні мови розвиваються щасливо, без будь-яких перешкод. А інші з певних причин зазнають усіляких обмежень та утисків. Буває навіть, що якась мова поступово вмирає і зникає назавжди.

От Міжнародний день рідної мови і закликає захищати всі мови, навіть такі, що ними говорять навіть невеличкі групи людей. Ми, українці, повинні добре знати, любити й шанувати рідну мову. Вона — одна з найдавніших, найбагатших, наймелодійніших, які тільки існують на білому світі.

Тому в цей день колегіанти мали змогу ознайомитися з висловами відомих письменників та поетів про мову, розв’язували кросворди, шаради, мовні загадки, організували флеш моб «Я люблю рідну мову» та написали диктанти про значення мови в житті людини.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com