Під таким гаслом 20 лютого 2020 року в Бучацькому колегіумі імені Святого Йосафата відзначили День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зранку учні та вчителі взяли участь у панахиді за випускника колегіуму Ігоря Костенка та всіх загиблих під час Революції Гідності, яку відслужили в храмі оо. Василіян о. Теодор Нагорняк ЧСВВ, ігумен монастиря та о. Іриней Гумен ЧСВВ, директор колегіуму. У своєму зверненні до присутніх отець Іриней назвав героїв Євромайдану «людьми сумління, які принесли цілопальну жертву, віддали своє життя за гідність і правду, бо жили «з Україною в серці та з Богом у душі»». На знак пам’яті до меморіальної дошки Ігоря Костенка поставлено квіти та запалено лампадки.

Під час вечора пам’яті Героїв Небесної Сотні «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» всі присутні ще раз пригадали трагічні дні Революції Гідності, переглянули сторінки життя Ігоря Костенка, випускника колегіуму. Вкотре зворушливо звучала «Пливе кача» у виконанні ансамблю колегіантів. Учасники дійства читали поезії про подвиги євромайданівців, представили сценку «Героям Небесної Сотні».

О 15 годині колегіанти взяли участь у віче-реквіємі «Небесну сотню, Господи, прийми», яке проходило біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні на Майдані Волі міста Бучача.

Після уроків учні колегіуму разом із педагогами відвідали могилу Героя України Ігоря Костенка у с. Зубрець, де о. Йосафат Фітель ЧСВВ відслужив панахиду.

«Успіх — це вставати після кожної невдачі», — казав Ігор, тому гуртуймося та пробудімо дух патріотизму, мужність та наснагу для зміцнення нашої України.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com